TUTORING

To systematyczne, indywidualne spotkania, których celem jest wytyczenie najlepszych dla ciebie kierunków rozwoju zawodowego w dziedzinie montażu filmowego.

W pakiecie

spotkań

Nad czym pracujemy?

  • nazwiemy wiedzę i umiejętności , które już posiadasz
  • określimy, nad którymi elementami warsztatu montażowego warto pracować i jak to robić
  • popracujemy razem nad umiejętnościami, które uznamy za najważniejsze dla ciebie
  • znajdziemy twoje mocne strony i określimy jak budować na nich rozwój twojej kariery zawodowej

Zarabiaj więcej

Szybszy wzrost umiejętności to także szybsze wejście na wyższy poziom zawodowy a to prowadzi w prostej linii do większych stawek, większych pieniędzy jakie możesz zarobić za godzinę swojej pracy.

Kto będzie twoim tutorem?

Montażysta filmowy i telewizyjny z 20 letnim doświadczeniem. Współpracowałem między innymi z takimi markami jak HBO, Canal+ Discovery, TVP, TVN Discovery, WFO. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Systematycznie pisuję do Film&Tv Kamera. Mam na swoim koncie kilkanaście filmów dokumentalnych, kilkadziesiąt reportaży telewizyjnych, dziesiątki programów telewizyjnych i seriali dokumentalnych, setki mniejszych form reklamowych, korporacyjnych czy muzycznych. Skończyłem filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim i montaż w szkole filmowej. Mam za sobą certyfikację trenerską na poziomie ram kwalifikacyjnych Unii Europejskiej. Spędziłem już ponad 800 godzin na sali szkoleniowej pracując z grupami. Jestem cierpliwy, empatyczny, konkretny i staram się by to co od siebie daję było poukładane i jasne.

Paweł Makowski

montażysta filmowy i telewizyjny, certyfikowany trener

ILE KOSZTUJE TUTORING?

zł / 8 spotkań
,-

Liczba miejsc jest mocno ograniczona.