KONSULTACJA

To jednorazowe spotkanie on-line lub off-line, celem omówienia twojej konkretnej potrzeby związanej z montażem.

Czas trwania konsultacji

minut

Z czym się możesz zgłosić?

  • problem montażowy związany z twoim filmem
  • analiza warsztatowa twoich filmów
  • pomoc w ustaleniu stawek za twoją pracę
  • wytyczenie ścieżki zawodowej związanej z montażem

ROZWIĄZUJ PROBLEMY szybciej

Korzystając z mojego 20 letniego doświadczenia w branży filmowej i telewizyjnej, możemy szybciej znaleźć wspólnie rozwiązania narracyjne, montazowe czy zawodowe związane z twoim światem.

Kto będzie twoim konsultantem?

Montażysta filmowy i telewizyjny z 20 letnim doświadczeniem. Współpracowałem między innymi z takimi markami jak HBO, Canal+ Discovery, TVP, TVN Discovery, WFO. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Systematycznie pisuję do Film&Tv Kamera. Mam na swoim koncie kilkanaście filmów dokumentalnych, kilkadziesiąt reportaży telewizyjnych, dziesiątki programów telewizyjnych i seriali dokumentalnych, setki mniejszych form reklamowych, korporacyjnych czy muzycznych. Skończyłem filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim i montaż w szkole filmowej. Mam za sobą certyfikację trenerską na poziomie ram kwalifikacyjnych Unii Europejskiej. Spędziłem już ponad 800 godzin na sali szkoleniowej pracując z grupami. Jestem cierpliwy, empatyczny, konkretny i staram się by to co od siebie daję było poukładane i jasne.

Paweł Makowski

montażysta filmowy i telewizyjny, certyfikowany trener

ILE KOSZTUJE KONSULTCJA?

zł / h
,-

Jestem człowiekiem i jak pogadamy trochę dłużej to cena pozostanie bez zmian. A jak zamkniemy się w 30 minutach to kolejne 30 wykorzystasz przy innej okazji,