“O montażu przy kawie” – pierwsze wydanie na ukończeniu.

W roku 2016 przeprowadziłem akcję crowdfundingową, której celem było zebranie funduszy na dokończenie prac nad książką i jej wydruk. Z planowanych 11 500 złotych zebrałem około 6000 złotych.


Postanowiłem, że pieniądze te powinny zostać przeznaczone na wydruk tak by produkt mógł trafić do  rąk darczyńców jak tylko zostanie skończony.


To jednak spowodowało opóźnienie w pracach nad zbieraniem rozmów i ich opracowywaniem, bo praca ta zajmuje dużo czasu, a fundusze na życie mam z innych źródeł, o które muszę dbać.

W styczniu kilka osób już pytało o książkę – postanowiłem więc dać sobie deadline by do końca marca mieć materiał gotowy do wydruku. Jest połowa marca i zostały do zrobienia jeszcze następujące rzeczy:


– czekam na autoryzację od 3 montażystów 🙂 przypominam się na tyle często, że mam nadzieję, że do końca marca ogarną temat.
– na dniach wysyłam do redakcji językowej
– i jeszcze muszę napisać kilka słów od siebie.



Zrobię wszystko by do końca marca mieć zamknięte te tematy, jednak nie wszystko tu zależy tylko ode mnie 🙂

W kwietniu wydrukuję limitowaną ilość sztuk książki, tak by wysłać ją do wszystkich którzy uczestniczyli w akcji crowdfundingowej i rozpocznę dystrybucję książki na swoim blogu.

Pod koniec marca – następna informacja na temat książki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA Image

Reload Image